با حمد و ستایش باری تعالی که توانایی جمع‌آوری و تدوین و تألیف مطالب کتب حاضر را به ما اعطا فرموده است تا بتوانیم در راه اعتلای آموزشی و ورود نیروهای متخصص و توانمند برای پیشرفت اهداف علمی این مرز و بوم گامی کوچک اما مؤثر برداریم.

اصل پذیرفته ‌شدن مورد توجه و عنایت اندیشمندان، صاحب‌نظران، کارشناسان و سایر دست‌اندرکاران این حوزه آموزشی و تخصصی می‌باشد؛ به همین منظور پیش‌بینی ضرورت تهیه و تنظیم مجموعه‌ای که ظرفیت لازم را برای جذب و انتخاب برترین‌ها در این رشته‌ی مهم دارا بود ما را برآن داشت تا با تلاش فراوان و تنظیم خلاصه مهم­ترین نکات و بهترین سؤالات استاندارد و درج و ثبت بعضی از داده‌ها و اطلاعاتی که یک داوطلب ورزیده باید بداند درجه‌بندی و با بهترین مقیاس‌های استاندارد حال حاضر تهیه و پیش‌ روی شما عزیزان قرار دهیم. لذا با امید موفقیت شما متقاضی گرامی و توان سنجش یادگیری یادگیرندگان و تقویت جایگاه آموزش آنان و ابراز برتری مسلّم در فرآیند تکمیل نیروهای زبده و متخصص در جای‌جای میهن عزیزمان بتوانیم با اتکاء به قدرت لایزال الهی و بهره‌گیری از رهنمودهای بزرگان سربلند و پیروز بوده و تمام تلاش خود را در راه ارتقای جایگاه این رشته و به کارگیری بهینه‌ی آن در سربلندی ایران عزیز به کار بندیم.

اکنون عصری است که سرعت و شتاب ابزار رسیدن به توانایی است، لذا سؤالات طرح شده آزمون‌های استخدامی برگزار شده بوده، تا سرعت و توانایی شما را در امتحانات پیش رو تضمین کند.

کتابهای این انتشارات برای اولین بار در کشور با دقت و ظرافت فراوان گردآوری شده است که حاصل تجربه نویسندگان در تدریس و تجربیاتی که در طی برگزاری و شرکت در آزمون­های مختلف استخدامی در کشور  می‌باشد.

لازم به ذکر است باتوجه به اینکه ممکن است در یک آزمون استخدامی فقط تعدادی از دروس جزو منابع آزمون باشد، جهت سهولت متقاضیان گرامی به تفکیک دروس پرداختیم. در این مجموعه ها خلاصه درس طوری گنجانده شده است که ریشه اصلی مطلب را بیان نماید. همچنین علاوه بر مطالب شرح داده شده در کتاب، پاسخ سؤالات نیز به صورت کاملاً تشریحی شرح داده شده است تا متقاضیان محترم زمان خود را صرف یافتن پاسخ سؤالات در شرح خلاصه ننمایند.

وجه تمایز ما

  1. فصل‌بندی در زمینه‌های تخصصی
  2. سؤالات چهارگزینه‌ای به همراه پاسخ تشریحی بدون ابهام
  3. آزمون‌های جامع برگزار شده همراه با پاسخ تشریحی
  4. منابع تخصصی و جامع جهت پاسخگویی
  5. موجود بودن آخرین آزمونهای برگزار شده تا سال جاری و……
  6. قابل استفاده برای شرکت درکنکور سراسری و آزاد

امید است داوطلبان عزیز با مطالعه کتابهای این انتشارات گامی مثبت برای رسیدن به اهداف خود در جهت بالابردن علم و تخصصی شدن ارگان‌های کشور عزیزمان بردارند.

در پایان لازم است از خوانندگان محترم این کتاب درخواست نمایم که در صورت مشاهده هرگونه اشتباه انشایی و املایی، انتشارات را مطلع نمایند تا در هرچه بهتر شدن تمامی کتابها از مشارکت شما عزیزان بهره کافی را ببریم.